Kuruyemiş Fiyatları ve ÇeşitleriKuruyemiş Çeşitleri

 

Kuruyemiş konusunda iddialıyız ve bu konuda size en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. Sitemizde birçok kuruyemiş çeşidini bulabilirsiniz. Fındık, Fıstık, Leblebi ve Kavrulmuş, çiğ, karışık, soslu ballı kuruyemiş çeşitlerimizin yanında kuru meyve çeşitleri, kahve çeşitleri ve size özel ürün çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. 

Yukarıdaki Kategorilerden onlarca çeşit ürün arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. 

Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderim yapmaktayız. 

 

Kuruyemiş Fiyatları


Kuruyemiş çeşitleri toprağa, havaya doğrudan bağlı tarım ürünleri olduklarından birçok etkene göre fiyatları değişebiliyor. Ürün kalitesinin düştüğü yıllarda veya ürünlerin daha az olduğu yıllarda fiyatlar bir miktar yükselebiliyor. Bunun dışında yine toprak ürünü olduklarından sadece belli bölgelerde belli çeşitler yetişiyor. Bu durumda taşıma ve koruma maliyetleri yükselebiliyor. Biz bunların hepsinin bir çözümü olarak Anadolu’nun tam ortasını kendimize seçtik. Taşıma maliyetlerini en aza indirirken kuru havasıyla da koruma maliyetlerimizi çok aşağılara çektik. Yüksek dükkan kiraları, eleman giderleri olmadığını da hesaba katarsak bu şekilde size en iyi fiyatları sunma konusunda iddialıyız.


Online Kuruyemiş


Online kuruyemiş almak konusunda hiçbir çekinceniz olmasın. İlk olarak kalitemize çok güveniyoruz. Bu kaliteyi Türkiye’nin her yerindeki sofralarınıza kadar ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. İhtiyacınız olacağını hiç sanmıyoruz ama size sorgusuz, sualsiz %100 iade garantisi veriyoruz. Beğenmediğiniz ürünler için iade talebinde bulunmanız yeterli. İade prosedürümüz derhal başlayacak, süreç en kısa zamanda tamamlanacaktır.

 

Çiğ Kuruyemiş Ve Kuru Meyve Çeşitleri


Kuruyemiş çeşitleri arasında akla gelenler Antep Fıstığı, Fındık, Badem, Ceviz, Leblebi, Fıstık, İncir Kurusu, Kayısı Kurusu, Kuru Üzüm gibi çeşitlerdir. Bunların yanında kaju, hurma çeşitleri, bazı meyve kuruları da bu çeşitler arasında sayılabilir. Sitemizde bütün bu çeşitleri bulabilir 200 Gr.’dan başlayan seçeneklerle satın alabilirsiniz.

 

Kuruyemiş Faydaları

 

Kuruyemişler esasında bitkisel tabanlı ürünler olduklarından vücudun ihtiyacı olan nerdeyse her şeyi karşılayabilir. Her bir kuruyemiş çeşidi kendi içinde özelliklere sahiptir. İçerisinde bulunan bitkisel proteinler, vitaminler, mineraller ve bunlar gibi vücudun ihtiyacı olan, yaşam kaynağı olabilecek ne varsa kuruyemiş çeşitlerinden edinebilirsiniz.


Sağlığınız için Kuruyemiş Tüketin

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR