Akide Şekeri Fiyatları ve Çeşitleri

 Akide Şekeri Çeşitleri

 

Akide şekerinin tadını bilmeyen yoktur. Hem hafif, hem de leziz bit şeker olan akide, farklı aromalarda da üretilebilmekte. En popüler olanı fıstıklı ve naneli olsa da, pek çok taze meyvenin kullanıldığı bu şekerlerde asla boya bulunmaz. Ancak her zaman akide şekeri için tazesini bulmak mümkün olmayabiliyor. Bayat akide şekerleri de gıda zehirlenmesi gibi ciddi sorunlara neden olabiliyor. Ancak bizler, sizin için her gün yeni ve taptaze akide şekerlerimizi satışa çıkarıyoruz. Üstelik geniş ürün yelpazemiz ve farklı aromatik tatlarımız ile.

 

Çizgili, Halkalı ya da Kırma Akide Şekeri

Akide şekerini çocuklarımız da çok sever. Onlar için en doğalından ürettiğimiz şekerlerimiz hem gözünüze, hem de midenize hitap ediyor. Çizgili, halka ya da kırma olarak ürettiğimiz akide şekerlerimiz çocuklarınızın da sizin de çok hoşunuza gidecek. Üstelik çok uygun rakamlara satın alacağınız bu şekerlerimiz, günlük olarak üretilip satışa sunuluyor. 400 gramı yalnızca 5 TL olan akide şekerlerimizi çok seveceksiniz.


Meyveli Akide Şekeri

Limonlu, fıstıklı, naneli, susamlı, tarçınlı ve daha pek çok taze meyveden ürettiğimi akide şekerlerimiz, taptaze adresinize teslim ediliyor. Osmanlı’dan gelen bu geleneksek tadı, hiç asimile etmeden aynı lezzetle kapınıza getiriyoruz. Şeker ve içme suyu içeren şekerlerimiz, sağlığa zararlı olmayan gıda boyalarından elde edilmektedir. Üstelik yüzde yüz yerli sermaye ile ürettiğimiz akide şekerlerimizi, olası bir durumda ücretsiz olarak da iade edebilirsiniz. Memnun kalmamanız durumunda paranızı direkt iade ediyoruz. Ancak ürünlerimize güveniyor ve çok seveceğinizi de biliyoruz.

Yüzde Yüz Yerli ve Taze

Sitemizden yalnızca akide şekeri değil, onlarca farklı şekerleme türü, kuruyemiş ve meyveye ulaşabilirsiniz. Ayrıca hurma, kahve, şifalı bitkiler, kına, kolonya ve baharatlar da en taze şekilde sizlere sitemizde sunuluyor. Ayrıca düğün ya da kınalarınıza özel hazırlanmış kına çerezlerimiz de, bu özel günlerde her şeyinizin eksiksiz olmasını sağlıyor. Dışarıdan jelibon tarzı sağlığa zararlı şekerlemeler almaktansa, yumuşak şekerlerimiz ile çocuklarınızı daha doğal yollardan mutlu edebilirsiniz. Tamamen taze meyvelerden üretilen şekerlemelerimizin içerisine, sağlığa olan etkilerinden emin olmadığımız hiçbir yabancı ürünü eklemiyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR