Yumuşak Şeker, Jelibon Çeşitleri ve Fiyatları

 

 

 

Yumuşak Şekerler


Atıştırmalık, abur cubur çeşitleri arasında en fazla tercih edilen alternatiflerden biri de yumuşak şekerlerdir. Yumuşak şekerler 20. yüzyıldan itibaren Türkiye'de yenilen atıştırmalıklardan biridir. Orijinal Türk lokumlarından esinlenerek yapılan ancak daha hafif ve farklı aromalara sahip olan şekerlerdir. Özellikle de çocukların bayılarak yediği yumuşak şekerleri firmamızda çeşit çeşit bulmanız mümkün olacaktır. Her çeşitte ve aromada şekerleri tatmak için siteye girmek ardından sipariş etmek yeterli olacaktır. Kısaca lezzetli yumuşak şekerleri her amaç için temin etmek mümkündür.


Yumuşak Şeker Seçenekleri


Sitemiz içerisinde yumuşak şekerler kategorisinde birçok alternatife rastlamak mümkün olmaktadır. Hem aromaları hem de şekilleri açısından hiçbir yerde bulamayacağınız şeker seçeneklerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Yumuşak şekerler içerisinde şekil olarak fasulye yumuşak şeker, meyve damlası yumuşak şeker, yılan yumuşak şeker, mantar şekilli, kola şişesi şekilli, kalpli, ay modelli, halka, böğürtlen görünümlü, balık şekilli alternatifleri bulmak mümkün olmaktadır. Özellikle çocuklar açısından şekiller önemli olabilmektedir bu nedenle farklı görselliğe sahip olan yumuşak şekerleri sizin için satışa sunmaktayız.

Yumuşak Şekerlerin Aromaları

Yumuşak şeker alternatiflerimiz içerisinde birçok aromayı tatmak mümkün olabilmektedir. Damakta kalıcı lezzet bırakan şekerlerimizin tadı oldukça hoştur. Çok tatlı olarak mide bulandırmaz aşırı tatsız da değildir. Bu lezzetler arasında kola aromalı, ahududulu, böğürtlenli, elmalı, karışık meyveli, mandalina ve portakallı, çilekli, orman meyveli seçenekler yer almaktadır. Ayrıca etrafı şeker ile kaplı tatlarımız da bulunuyor. Herhangi birini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ürünlerimiz Türkiye'de üretilmiştir yani %100 yerli ürünlerdir. Domuz yağı veya jelatini gibi katkı maddeler kesinlikle bulunmamaktadır. Doğal ürünler kullanarak sizlere temiz içerik sunmaktayız. Keyifle tüketebilirsiniz.


Kolaylıkla Satın Alınabilir


Yumuşak şeker seçeneklerimiz oldukça uygun fiyatlıdır. Gram yolu ile satışlarımız gerçekleşmektedir. Ve bütün yumuşak şekerlerimizin ücreti birbirine yakındır. Kargo yolu ile en kısa zamanda teslim edilmektedir. 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajı sunmaktayız. Ayrıca koşulsuz iade etme şansınız da bulunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşandığı takdirde mail adresimiz, telefon numaramız ve sosyal medya hesaplarımız bizlere ulaşmanız için aktiftir.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR