Doğal Ürünler Fiyatları, Online Satın Alın

Doğal Ürünlerin Faydaları 

 

Şifalı bitkiler içerdikleri mineral ve vitaminlerden dolayı insan sağlığına iyi gelen ve tedavi amacı ile kullanılan canlı türüdür. Şifalı bitkilerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok öne çıkanları sizlerle paylaşıyoruz.


Şifalı Bitki Çeşitleri


Listenin başında kış aylarında gözlerimizin aradığı ıhlamur yer almaktadır. Özellikle kış aylarında solunum yolları hastalıkları; grip, nezle vb. artması bizi ıhlamur çayı içmeye yöneltmektedir.. Ayrıca içine limon sıkıp ya da 1 tatlı kaşığı bal katarsanız daha faydalı olmaktadır. Diğer çeşitler papatya, yeşil çay, fesleğen, zencefil, zerdeçal, kuşburnu, tarçın, adaçayı gibi doğanın bize sunduğu ve her biri çok faydalı bitkilerde vardır.

Özellikle çörek otunun yeri ayrıdır. Her derde deva olarak bilinen şifa otu Peygamber Efendimiz tarafından da tavsiye edilmiştir. İnsandaki büyüme hormonu desteklediği ve bağışıklık sistemini güçlendiren keçiboynuzu da bir diğer şifalı bitkiler arasındadır. Bunun yanı sıra karabaş otu, defne yaprağı, kantaron otu, çakşır otu gibi bitkiler de şifaları ile meşhurdur.


Şifalı Bitki Fiyatları


Tüm bu şifalı bitkileri aktar, lokman hekim gibi yerlerden yerinde alma imkanınız bulunmakla birlikte internet üzerinde satış yapan siteler marifetiyle online olarak da satın alabilirsiniz. Ancak açık satılan ürünlerden ziyade üretim ve tüketim tarihleri olan, özenle paketlenmiş ürünleri tercih etmenizi öneririz.

1.13 $ KDV Dahil
0.81 $ KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR