Bayram Şekeri Fiyatları ve Çeşitleri

  

 

 

Bayram Şekeri

Bayramlar, küslerin barıştığı ve ayrılıkların kavuşma ile sonuçlandığı önemli günlerdir. Bayramların vazgeçilmezlerinin başında ise bayram şekerleri gelmektedir. Gerek gelen misafirlere, çoğunlukla da kapıya gelen çocuklara ikram edilen en güzel şeydir şekerler. Firmamız, bayram şekeri konusunda sektörde lider olup, ülkemizin her noktasına en kısa sürede ulaştırmaktadır. 

En çok güvenilen ve tüketilen markaların şekerlerini satışa sunan firmamız, kaliteden ödün vermeden kurulduğu günden beri, hizmetlerini arttırarak sürdürmektedir. Firmamız toptan ve perakende olarak tüm ihtiyaçları karşılayabilecek kapasiteye sahiptir ve sitemiz üzerinden ülkemizin önemli firmalarına da ürün tedariki yapmaktayız.

 

 

Bayram Şekeri Taze Olmalı

Piyasada, özellikle merdiven altı olarak adlandırılan birçok kişi ve firma tarafından bayram şekeri satışı yapılmaktadır. Özellikle e-ticaret yöntemi ile yapılan bu ürün satışları ile alınan şekerler, son tüketim tarihleri bittiğinden veya bitmesine çok yakın olduğundan, oldukça ucuza da satılmaktadır. Birçok ürüne ise önemli markaların ambalajları yapıştırılarak satışı yapılmakta ve tüketiciler kandırılmaktadır. 

Firmamız bir gıda konusu olan şeker hususunda oldukça titiz ve dürüst hizmet vermektedir. Tüm ürünlerimiz çok taze ve yeni üretim olmaktadır. Bu güne kadar sektörde firmamıza duyulan güvenin bilincinde hareket eden firmamız, ürünleri orijinal ambalajlarında ve sağlık bakanlığının yasal olarak bulunması gereken bilgilerle göndermekteyiz. Firma olarak insan ve özellikle de çocukların sağlıklarına olumsuz etkide bulunabilecek, katkı maddesine sahip ürünleri sitemizde bile bulundurmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

Bayram Şekerlerinde Çeşitlilik

Bayram şekerleri sunum tabağında renk ren ve çeşit çeşit olmalı ve bayramın özelliğini yansıtmalıdır. Firma olarak sağlıklı ve güvenli olmak şartı ile her renk ve boyutta bayram şekerlerini sitemizde, müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Şekerlerimizin ambalajları da en az şekerlerimiz kadar renkli ve cezbedici olmaktadır. Sitemize girilerek her türlü meyve aromalı, sütlü ve tereyağlı çeşitlerimizden seçilerek istenilen karışım elde edilebilmektedir.

 

Teslimat

Firma olarak satışını yaptığımız markalı ürünleri sektörde en uygun fiyata müşterilerimize ulaştırmaktayız. Ürünlerimizin kalitesine güvenimizden dolayı, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, en kısa sürede iade ve iptal işlemlerini de garanti etmekteyiz. Müşterilerimizin sipariş ödemeleri gerçekleştiğinde, en geç iki gün içinde siparişlerini adreslerine ulaştırmaktayız.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR