Hediyelik Kuruyemiş, Kuru Meyve, Lokum Paketleri

 

 

Hediyelik Paketler


Hediyelik eşyalar birçok sebepler birçok kişiye alınmak istenebilir. Özel anları daha değerli kılmak açısından tercih edilebilmektedir. Çeşitli şekillerde hediye almak mümkün olmaktadır ancak en uygun hediyelik paketlerden biri de içerisinde yiyecek olan hediyelerdir. Özellikle de bol tatlı ve mis gibi kokan hediyelik paketler sevdiklerinizi oldukça mutlu edecektir. Bu hediyelik ürünlere kolaylıkla ulaşım sağlamak için sitemize girmeniz yeterli olacaktır. Ardından istediğiniz modeli satın alıp ister kendinize ister sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Oldukça sevecekleri bir paket olacaktır.


İçi Dolu Kalpli Kutular


Sevgililer günü, doğum günleri, ev ziyaretleri gibi zamanlarda en ilgi çekici hediye seçeneklerinden biri olabilmektedir. İçleri ise birbirinden lezzetli atıştırmalıklar ile doludur. Renkli badem, karışık yumuşak şekerli, renkli çakıl taşları, renkli bonibonlar, karışık badem şekeri dolu kalpli kutu, fındık draje ve bademli karışık kutu, çakıl taşı ve draje karışık kutu seçenekler arasında bulunmaktadır. Herhangi bir lezzeti kalpli kutu eşliğinde sipariş edebilirsiniz. Ücretleri 20 TL'den başlamaktadır. Ve sipariş ederken hediye ettiğiniz kişiye göndermek istediğiniz notu da ekleyebilirsiniz. 2 gün içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir.


Hediyelik Dolgulu Paketler


Hediyelik paket alternatiflerinden biri de dolgulu paketlerdir. Dolgulu paketler içerisinde Türk geleneksel tatları yer almaktadır. Her biri ağızda hoş bir his bırakan, yiyenin bir daha tercih ettiği atıştırmalıklardan oluşmaktadır. Sütlü lokum içerikli, muska, pekmezli muska, cezerye, karışık lokum, narlı lokum, ballı lokum, narlı ve sütlü tercih edilebilir. Fındıklı dolgu paketi içerisinde gün kurusu, ceviz, lokum, badem bulunmaktadır. Karışık dolgu paketinde muska, kuru kayısı, badem, ceviz bulunmaktadır. Pestil paketi içerisinde de cevizli sucuk, fındık, pekmezli muska bulunuyor. Fiyatları ise paketten pakete farklılık gösterir. Ayrıca hediyelik notlar da kutuya eklenebilir.


Özel Kahve Paketleri


Kahveler de en kaliteli ve lezzetli hediyeler arasındadır. Sitemiz içerisinde Casvaa otantik kahve, Casvaa fındık aromalı kahve, Casvaa özel dibek kahvesi, Casvaa Şehzade kahve yer alıyor. Fiyatları 30 TL'dir ve sipariş edildiği takdirde 2 gün içerisinde ulaşım sağlanıyor. Ayrıca 100 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR