Glutensiz Kuruyemiş, Kuru Meyve Fiyatları ve Çeşitleri


Glutensiz Kuruyemiş


Kuruyemişler insan sağlığını pozitif anlamda etkileyen en önemli yiyecek türlerinden biridir. Birçok çeşide sahip olan bu atıştırmalıkları taze ve kaliteli şekilde tüketmek gerekir. Aksi takdirde vücutta oluşturması gereken etki gözlemlenemez. En sağlıklı kuruyemiş seçeneklerini ise sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Birbirinden lezzetli ve sağlıklı olan kuruyemiş seçeneklerimiz arasında Antep fıstığı, ay çekirdeği, siyah çekirdek, badem, fındık, fıstık, leblebi, kaju yer almaktadır. İçeriğimiz şimdilik bu kadar ile sınırlıdır ancak ilerleyen zamanlarda daha fazla alternatifimiz sizler için sitede yerini alacaktır.

Bu kuruyemiş seçeneklerimiz içerisinde glutene alerjisi olan kişiler için glutensiz ürünlerimiz yer almaktadır. Beslenme konusunda hassasiyeti olan kişilerin de rahatlıkla kuruyemiş alışverişi yapmalarını sağlamaktayız.


Glutensiz Kuruyemiş Seçeneklerimiz


Protein, vitamin, mineral deposu olan kuruyemişlerimiz gluten konusunda hassas olanlar için tamamen glutensiz olanlardan tercih edilmektedir. Seçeneklerimiz arasında glutensiz kavrulmuş fındık, glutensiz Antep fıstığı, glutensiz kavrulmuş kaju, glutensiz kavrulmuş badem, glutensiz beyaz leblebi, glutensiz tuzsuz kavrulmuş fıstık, glutensiz tuzlu ve tuzsuz kavrulmuş siyah çekirdek bulunuyor. Her biri lezzetli ve tazedir.


Glutensiz Kuruyemişlerimizin Özellikleri


Glutensiz kuruyemişlerimizi 250 gramlık paketlerde sipariş verebilirsiniz. Tazeliğini asla kaybetmeyecek şekilde kilitli Kraft ambalajlarda paketlemeyi sağlamaktayız. Ürünlerimizin bazıları ithal bazıları ise yerli ürün olabilmektedir. Bu bilgileri ürünü almadan önce ayrıntılı şekilde öğrenmek mümkün olabilmektedir. Bunun dışında E vitamini, protein, fosfor, B vitamini içerikleri zengin olabilmektedir. Günlük besin değerlerini almak için yardımcı besinlerdir. Öğün olarak da tüketilebileceği gibi çay ya da kahvenin yanında atıştırmalık olarak tercih edilebilir.


Fiyatlandırma ve Satış


Ürünlerimizde fiyatlandırma piyasaya uygun şekilde yapılmaktadır. Üründen ürüne ücretler değişse bile genelde birbirine yakın fiyatlardır. Eğer sitemizi düzenli şekilde takip ederseniz yapmış olduğumuz indirimlere rastlayabilirsiniz. Böylece daha uygun fiyatlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Sizlere avantajlı alışveriş seçenekleri de sunmaktayız. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkânından yararlanabilirsiniz. Güvenli bir alışveriş yapmanız için kredi kartı bilgileriniz sertifika ile korunmaktadır. Kargonuz 2 gün içerisinde elinize ulaşır. 


1.94 $ KDV Dahil
1.94 $ KDV Dahil
1.94 $ KDV Dahil
5.81 $ KDV Dahil
5.16 $ KDV Dahil
5.16 $ KDV Dahil
5.81 $ KDV Dahil
1.61 $ KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR