Glutensiz Kuruyemiş Fiyatları ve ÇeşitleriGlutensiz Kuruyemiş Çeşitleri

 

Kuruyemiş konusunda iddialıyız ve bu konuda size en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. Sitemizde birçok glutensiz kuruyemiş çeşidini bulabilirsiniz. Şimdilik FındıkFıstıkLeblebi, Kaju, Badem, Siyah Çekirdek, Ay Çekirdeği, Antep Fıstığı çeşitleri ve size özel ürün çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. 

Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderim yapmaktayız. 

 

Glutensiz Kuruyemiş Fiyatları


Kuruyemiş çeşitleri toprağa, havaya doğrudan bağlı tarım ürünleri olduklarından birçok etkene göre fiyatları değişebiliyor. Ürün kalitesinin düştüğü yıllarda veya ürünlerin daha az olduğu yıllarda fiyatlar bir miktar yükselebiliyor. Bunun dışında yine toprak ürünü olduklarından sadece belli bölgelerde belli çeşitler yetişiyor. Bu durumda taşıma ve koruma maliyetleri yükselebiliyor. Biz bunların hepsinin bir çözümü olarak Anadolu’nun tam ortasını kendimize seçtik. Taşıma maliyetlerini en aza indirirken kuru havasıyla da koruma maliyetlerimizi çok aşağılara çektik. Yüksek dükkan kiraları, eleman giderleri olmadığını da hesaba katarsak bu şekilde size en iyi fiyatları sunma konusunda iddialıyız.


Online Kuruyemiş


Online kuruyemiş almak konusunda hiçbir çekinceniz olmasın. İlk olarak kalitemize çok güveniyoruz. Bu kaliteyi Türkiye’nin her yerindeki sofralarınıza kadar ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. İhtiyacınız olacağını hiç sanmıyoruz ama size sorgusuz, sualsiz %100 iade garantisi veriyoruz. Beğenmediğiniz ürünler için iade talebinde bulunmanız yeterli. İade prosedürümüz derhal başlayacak, süreç en kısa zamanda tamamlanacaktır.

 

Kuruyemiş Faydaları

 

Kuruyemişler esasında bitkisel tabanlı ürünler olduklarından vücudun ihtiyacı olan neredeyse her şeyi karşılayabilir. Her bir kuruyemiş çeşidi kendi içinde özelliklere sahiptir. İçerisinde bulunan bitkisel proteinler, vitaminler, mineraller ve bunlar gibi vücudun ihtiyacı olan, yaşam kaynağı olabilecek ne varsa kuruyemiş çeşitlerinden edinebilirsiniz.


Sağlığınız için Kuruyemiş Tüketin

4.17 $ Vat included
4.17 $ Vat included
4.17 $ Vat included
5.83 $ Vat included
5.83 $ Vat included
5.83 $ Vat included
5.33 $ Vat included
5.33 $ Vat included
5.67 $ Vat included
5.33 $ Vat included
4.67 $ Vat included
15.00 $ Vat included
15.00 $ Vat included
15.00 $ Vat included
15.00 $ Vat included
23.33 $ Vat included
11.67 $ Vat included
3.67 $ Vat included
5.67 $ Vat included
8.67 $ Vat included
13.33 $ Vat included
10.67 $ Vat included
12.50 $ Vat included
10.67 $ Vat included
10.00 $ Vat included
16.67 $ Vat included
16.67 $ Vat included
9.17 $ Vat included
9.17 $ Vat included