Kuru Meyve Fiyatları ve Çeşitleri

Kuru Meyve

Meyve tüketiminin sağlığa yararı yıllarca uzmanlar tarafından her mecradan aktarıldı. Mevsiminde tüketilen meyvelerin çocuklarda beyin gelişiminden ileriki yaşlarda kemik ağrılarına kadar pek çok şeye faydası olduğu artık herkes tarafından biliniyor. Meyvenin mevsiminde tüketilenin yanında kuru olanı da aslında birçok hastalığa iyi geliyor. Bunun yanında vücuttaki şeker ve yağ dengesini sağlama, gelişimi hızlandırma ve metabolizmayı güçlendirme konusunda da oldukça faydalılar. 

Ancak kuru meyve alırken temiz ve güvenilir bir yerden alışveriş yapmak oldukça önemlidir. Meyvenin hijyenik ortamlarda kurutulması ve yine sağlam ambalajlanması sağlıklı tüketim sağlayacaktır. Sitede bulunan kuru meyvelerde doğal yollar ile yetiştirilen meyvelerin hijyenik ortamlarda kurutulması ile hazırlanıyor.


Doğal Ortamından Satışa

Kuru meyve satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de ürünlerin doğal olarak yetiştirilmesi. Meyveler üzerinde herhangi bir olgunlaştırıcı ürün kullanılması sağlık açısından olası riskleri de beraberinde getirecektir. Üstelik bu şartlarda kurutulan meyveler bağışıklık sisteminde ve beyin gelişiminde geri dönüşümü olmayan hasarlar oluşturacaktır. Sitenin satışına yer verdiği kuru meyve ürünleri doğal ortamlarından alınıp, hiçbir kimyasala maruz kalmadan kurutuluyor ve ambalajlanıyor. 

Hava almayan ambalajlama sayesinde uzun süre tazeliğini koruyan meyve kuruları ekonomik fiyatlar ile sitede alıcılarını buluyor. Özellikle kemik ağrılarının iyileştirilmesinde önemli bir rol üstlenen incir kurusu en sık tercih edilen ürünler arasında. üzümün ise sarı, siyah, çekirdekli, çekirdeksiz ya da besni üzümü olmak üzere çeşitlerini bulmak mümkün. Bu ürünler en çok yetiştiriciliği yapılan şehirlerden alınıp temizleme işlemi yapıldıktan sonra doğal yollar ile kurutuluyor.


Detosk Kaynağı Kestane

Kestane ateş düşürücü ve sakinleştirici özelliği ile bilinir. Özellikle kış aylarında haşlanarak ya da kavrularak tüketilmektedir. Kestanenin aynı zamanda zararlı maddelerin vücuttan uzaklaştırılmasını sağlayan detoks özelliği de bulunmaktadır. Ancak her mevsim kestane bulmak mümkün olmayabilir. Sitenin kuru meyve menüsünde bulunan kestane yine hiçbir değiştirilme işlemine ve zararlı ışına maruz kalmadan satışa sunuluyor. 200 gr'dan 1 kg'a kadar paketlenebilen ürünler, sağlam ambalajlar ile alıcıya gönderiliyor. Sitedeki kuru meyve menüsünden istenilen ürün, istenilen miktarlarda güvenle satın alınabiliyor ve tüketilebiliyor. 

 

3.55 $ Vat included
6.45 $ Vat included
4.03 $ Vat included
8.06 $ Vat included
2.58 $ Vat included
4.19 $ Vat included
1.45 $ Vat included
2.90 $ Vat included
1.29 $ Vat included
2.58 $ Vat included
1.94 $ Vat included
3.87 $ Vat included
4.03 $ Vat included
2.66 $ Vat included
5.32 $ Vat included
2.26 $ Vat included
4.84 $ Vat included
2.02 $ Vat included
2.58 $ Vat included
5.65 $ Vat included
2.90 $ Vat included
5.81 $ Vat included
3.87 $ Vat included
8.55 $ Vat included
0.97 $ Vat included
5.32 $ Vat included
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN