Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

 
Cereztabagi.com'dan alışveriş yapmak oldukça kolay ve pratiktir. Yapmanız gereken sadece sipariş vermek istediğiniz ürünlerin satın almak istediğiniz miktarı belirleyip "Sepete Ekle" butonuna tıklamaktır. Otomatik olarak Alışveriş Sepetinize eklenecektir.

 

Sipariş etmek istediğiniz ürünleri sepetinize eklemenizin ardından sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Sepetim" butonunun üzerine gelerek sepet içeriğinizi görebilir ve "Siparişimi Tamamla" butonu ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Siparişimi tamamla butonuna tıklamanız ile sipariş bilgileri ve ödeme sayfasına ulaşacaksınız. Burada ürünün kargolanmasını istediğiniz teslimat adresi, faturanın üzerinde yer almasını istediğiniz fatura adresi bilgilerini girmelisiniz. Bilgileri eksiksiz girmenizin ardından sayfanın altındaki "Ödeme İşlemi" butonuna tıklayarak ödeme bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Siparişinizin başarıyla tamamlanması halinde sipariş sonuç ekranını göreceksiniz. Bu sayfada sipariş numarası ve diğer bilgilendirmeleri bulabilirsiniz. Siparişinizin bilgileri aynı şekilde e-posta adresinize de sistem tarafından gönderilecektir.
Soru ve sorunlarınız ile ilgili [email protected] ’dan e-posta ile ya da 0 (318) 606 06 56 numarasıyla telefon ile müşteri temsilcilerimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

 

Cereztabagi.com üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini Kredi Kartı, Banka Kartı,Havale ve Ürün Tesliminde Kapıda Ödeme, Ürün Tesliminde Kapıda Kredi Kartı Ödeme ile yapabilirsiniz.

Cereztabagi.com 'un 256 bit SSL ile korunduğunu, kredi kartı bilgilerinin direk olarak bankaya gönderildiğini sistemimizde herhangi bir şekilde kayıt edilmediğini hatırlatmak isteriz. Bu sebeple cereztabagi.com 'dan alışveriş yaparken herhangi bir güvenlik riski taşımadığınızı bilmenizi isteriz.

 

Sipariş Sonrası Takip

 
Sipariş sonunda sistem size sipariş numaranızı bildirecektir. Siparişinizin ardından, siparişinizin durumunu bu numara ile takip edebilirsiniz.


Üye girişi yapmanızın ardından "Hesabım" bölümünden "Siparişlerim" sekmesine tıklayarak daha önceki siparişlerinizin listesini görebilirsiniz. Bu listedeki sipariş numaranızın yanında siparişinizin detayını ve kargo takip numarası gibi bilgileri görebilirsiniz.


Kargo takip numarası kargo firması tarafından oluşturulmaktadır. Bu sebeple siparişinizin durumunun kargoda olduğunu görmenizi takip eden birkaç saat içerisinde kargo takip numarasını görebilirsiniz.
Sipariş sonrası süreçte herhangi bir soru veya sorununuz ile ilgili sitemiz üzerindeki destek bölümünden müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

Hediye Çekleri

 
Cereztabagi.com'da geçerli hediye çeklerinizi dilediğiniz siparişinizde kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz hediye çeklerini üye girişi yapmanızın ardından "Sepetim" bölümünde "Hediye Çekleri" satırında bulabilirsiniz.
Hediye çeklerinin büyük bir kısmı hesabınıza otomatik yüklenir. Ancak elinizde cereztabagi.com’da geçerli bir hediye çeki kodu varsa yine "Hediye Çekleri" bölümünden hediye çekinizi hesabınıza yükleyebilirsiniz.
Hediye çekleri birleştirilemez. Hediye çekleri ve farklı kampanyalar birleştirilemez. Her sipariş için 1 hediye çeki kodundan veya kampanyadan faydalanabilirsiniz.